foto Sýkorová

Vaše rodinná fotografka Vaše rodinná fotografka

Jdeme na to!

fotografické studio ateliér m palác brno

Máme skvělou zprávu pro všechny kteří se rádi fotí a pro fotografy, kteří hledají profesionální fotografické zázemí! Fotografické studio M-Palác oznámilo zahájení provozu.

Fotografické studio M-Palác se nachází v centru města v budově M-Palác a nabízí široké spektrum služeb v oblasti fotografování. Studio disponuje moderní technikou a prostorně vybaveným prostředím, které je ideální pro focení portrétů, produktových fotografií, reklamních snímků nebo rodinných fotografií.

Zkušená fotografka Ing. Petra Sýkorová v M-Paláci se zaměřuje na individuální přístup ke každému klientovi a snaží se vyjít vstříc všem požadavkům. Studio také nabízí služby půjčovny šatů a profesionální úpravy fotografií včetně retuší, takže každá fotka bude vypadat naprosto dokonale.

Pokud hledáte profesionální fotografické služby a nevíte, kam se obrátit, je studio M-Palác tou správnou volbou.

Fotografické studio M-Palác nabízí pronájem 24 hodin denně a celý proces se snažíme co nejvíce automatizovat, aby vše probíhalo s okamžitou odezvou i v noci. Pokud ale budete mít dotazy, tak se na nás neváhejte obrátit. Kontakt

Děláme to pro Vás a věříme, že toto studio si brzy získá zaslouženou pozornost a stane se oblíbenou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a profesionální fotografické služby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

statební fotograf, studio mpalac, ateliérové focení stateb petra sýkorová
Aktuality

Svatební focení přímo ve studiu

Rádi bychom vám oznámili, že fotografické studio MPalác připravilo novou službu – ateliérové svatební focení.

Aktuality

Den otevřených dveří

Vážení fotografové a milovníci krásné fotografie, zveme Vás na Den otevřených dveří v nově otevřeném

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení